O nás » Značky zboží

Oblečení Wolf

Oblečení od značky Wolf, je velmi oblíbené hlavně u maminek předškolních a školních dětí. Wolf vyrábí velikosti od 68 až do 164, vyjmečeně najdeme v jeho kolekci menší velikosti. Tato firma je prověřena svou kvalitou a také dostupnou cenou. Výrobce dbá na kvalitní a příjemné materiály. V poslední době si našel oblibu i u dospělých, v této kolekci se orientuje hlavně na oblečení pro volný čas - tepláky, legíny, trička, mikiny, bundy, které tak jako u kolekce dětské jsou velmi příjemné a funkční. Pozor jen na číslování !!! U výrobce Wolf je vše trochu větší. U oblečení pro dospělé o jednu konfekční velikost a u oblečení pro děti někdy i o dvě, kdo tuto značku zná tak moc dobře ví. Původ zboží této značky (Čína).

Oblečení KUGO

Oblečení od značky Kugo se orientuje z 99% na děti, svou kvalitou i cenou  je hodně podobné Wolfu. Výrobce také dbá na kvalitu a funkčnost oblečení. Nejoblíbenější produkt od Kuga v našem e-shopu jsou podzimní bundy. Číslování je malinko větší, maximálně o 1velikost. Původ zboží této značky (Čína).

Oblečení Jitex

Jitex je firma česká, která se orientuje na dámské, pánské a dorostové oblečení. Oblečení je velice kvalitní a v sortimentu naleznete i nadměrné velikosti 3XL a 4XL. Jitex vyrábí termoprádlo, pyžama, trička, mikiny a další oblečení pro volný čas. Původ zboží této značky (ČR).

 

Spodní prádlo Andrie

Andrie je česká firma, která ve svém sortimentu nabízí spodní prádlo pro muže i ženy. Andrii si oblíbila široká skupina lidí ať už jsou to mladí, kteří ocení moderní vzhled nebo starší, kteří jsou zvyklí na ověřenou kvalitu spodního prádla. V poslední době začala Andrie prodávat i krásná pyžama, které brzy budou i v našem e-shopu.Původ zboží této značky (ČR).

 

Oblečení Queen

Oblečení od značky Queen je české. Queen vyrábí hlavně oblečky pro miminka ( bodýčka, dupačky, overaly, pyžamka, čepičky, tepláčky..). V jeho sortimentu nalezneme velikost oblečení až do 134 ( trička, mikiny, tepláky, pyžama). Oblečení je velice příjemné z kvalitní bavlny a je velmi kvalitně ušité. Já sama mám velice dobrou zkušennosti s dětskými triky od Queenu a musím říct, že pořád vypadají jako nová po mnoha praní a nošení. Velikosti od Queenu odpovídají !Původ zboží této značky (ČR).

Oblečení Disney

Disney je vilice oblíbená značka hlavně u malých dětí. Oblečení je z velice kvalitních materiálu, je krásně barevné a s žádanými motivy. Disney vyrábí například kolekce oblečení Hello Kitty, Spiderman, Chuggington, Šmoulové, Krteček a další. V sortimentu této značky nalezneme jak oblečení pro miminka tak i pro předškolní a školní děti. Největší velikostí bývá většinou 134. U dorostového oblečení není už pochopitelně sortiment tak široký jako například u Wolfa. Nejoblíbenějším zbožím od Disney v našem e-shopu jsou trička a pyžama od značky Sun City s motivy Ledové království, Cars, želvy ninja..... (Původ zboží Francie)

Oblečení YDI

Oblečení od značky YDI je velmi kvalitní a funkční, YDI vyrábí oblečení jak pro děti tak i pro dospělé. Věci jsou určené na běžné nošení i na sport. Mám s touto značkou velmi dobré zkušennosti hlavně v dětském sortimentu. Oblečení má moderní vzhled a je za krásnou cenu. Nejoblíbenějším produktem od této značky jsou hlavně dětské zimní kombinézy, zimní zateplené kalhoty a softshellové bundy! Původ zboží této značky (Čína).